Hakkımızda

Düşlediğiniz görünüme FueCity ile erişin

Günümüz teknolojisiyle birleşen saç ekimi, saçı dökülen kişilere artık kolay ve pratik çözümler sunabiliyor. Saçları dökülen kişiler saç ekimiyle hayallerindeki gür ve hacimli saçlara kısa sürede kavuşuyor. Siz de bu kişilerden biri olabilirsiniz.

Saç ekiminde modern yöntemler ile fark yaratan sonuçlar sunabilmek gerekir. Yılların getirdiği tecrübe birikimi ve innovatif çalışmalar sayesinde yüzde 99’a ulaşan başarı sonuçları elde etmek artık mümkün hale gelmiştir. Doğru müdahaleler ile saç dökülmesine karşı ömür boyu garantili kalıcı çözümler sağlanabilmektedir.

FueCity , dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir çok hasta için saç ekimi prosedürleri uygulamış; misafirlerinin memnuniyetini sağlamıştır. Avrupa’dan Ortadoğu’ya kadar uzanan haklı üne bu güne kadar yaptığı başarılı operasyonlar ile ulaşmıştır.

FueCity olarak yurt dışından gelen misafirlere İstanbul’da anlaşmalı olduğumuz konaklama merkezlerinde rezervasyon, saç ekimi, havaalanı transferleri ve estetik hizmetleri vermekteyiz. Dünyanın kalbi olarak kabul edilen İstanbul, artık saç ekimi operasyonlarının da merkezi konumuna gelmiştir. Hem maliyet hem de tatmin edici sonuçlar açısından profesyonel saç ekimi merkezleri barındıran İstanbul, saç ekiminde en fazla tercih edilen kent olmuştur.

15 yıldır severek yaptığım mesleğimde amacım, estetik kaygıları olan insanları sağlıklı operasyonlarla mutlu hissettirmektir.

  • Doğal Görünüm Uygulamalarımızın sonuçları doğal görünümlüdür. Tıbbi operasyon izleri oluşmaz.
  • Uzman ve Deneyimli Saç ekim uzmanlarımız binlerce insana hizmet veren ve bu alanda adını duyuran tecrübeli bir ekiptir.
  • Saç analizi Saç ekimi uzmanlarımız saçınızı ücretsiz muayene ederek size uygun tedaviyi belirleyecektir.

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz

15

Yıllık Tecrübe

6

Uzman Hekim

14

Ülkeden

2300

Operasyon

Tanıtım videomuz

Çalışma arkadaşlarımız

Uzman ekibimiz ile tanışın

team

A. R.

Saç ekim uzmanı

K. M.

Hemşire

S. M.

Saç ekim uzmanı

D. G.

Anestezi